29.03.2019 TARİHİNE KADAR TÜM ÜRÜNLERDE %21'E Varan İNDİRİM VE MONTAJ HEDİYE**

Fuar İndirimi 29.03.2019 tarihine kadar, Suzuki Marin yetkili satıcılarından alınacak yeni deniz motorlarında ve peşin alımlarda geçerlidir.

** Direksiyonlu modeller”de montajın sadece “Suzuki Yetkili Servisleri” tarafından yapılması koşuluyla, montaj işçilik ücreti fiyata dahildir.

20 km'ye kadar olan mesafelerde yapılan montaj işlemleri, ücrete dahil olup, 20km üzerindeki noktalarda yapılan işlem için, müşteriden ulaşım bedeli talep edilir.

Tekne üzerinde daha önceden varolan motorların söküm işlemi için ücret talep edilebilir.

DF30 ve üzeri modellerde "Su ayrıcı filtre" verilmektedir.

İmalatçı/İthalatçı şirket önceden haber vermeksizin deniz motorlarının fiyat, tip ve özelliklerinde değişiklik yapabilir.

Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle imalatçı/ithalatçı hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Fiyatlarımıza %18 KDV, belirtilen standart donanım ve nakliye dahildir.

Fiyatlarımıza Suzuki Yetkili Servislerince yapılan ilk çalıştırma işçilik bedeli ve servislerce ilk çalıştırmada kullanılacak motor yağı dahildir. 

SİTE İÇİ ARAMA

Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş ve onun altındaki markalar ile ona bağlı online portaller ile işbirliği yapılan markalara ait ürün ve hizmetler ile ilgili bülten, kampanya ve promosyonlara yönelik e-posta/SMS/ telefon almak istiyorum.