HABERLER

Suzuki’den Boat Show 2019 Çıkarması!

Suzuki’nin Çevreci Modeli DF 80A İlk Kez Avrasya Boat Show 2019’da Görücüye Çıktı!

Suzuki Marin, dünyanın en büyük Boat Show fuarlarından biri olan CNR Avrasya Boat Show 2019’da DF 80A modelini Türkiye’de ilk kez deniz tutkunlarının beğenisine sundu. Su sporları meraklıları ve amatör tekne sahiplerine hitap eden 80 HP gücündeki DF 80A, düşük yakıt tüketiminin yanı sıra düşük emisyon değerleriyle fuarın dikkat çeken modelleri arasında yer aldı. Suzuki Marin’in ters dönüşlü çift pervane teknolojisine sahip amiral gemisi DF 350A ise, yüksek performansına rağmen sunduğu düşük yakıt tüketim değerleriyle ziyaretçilerin beğenisini topladı.

Suzuki’den ‘Montaj Dahil Fiyat’ Uygulaması!

Suzuki Marin hem müşteri memnuniyetini artırmak hem de müşterilerinin satın alma gücüne katkı sağlamak amacıyla dıştan takmalı deniz motorlarının, tekne üzerine yerleştirilmesinde oluşan “montaj işçilik bedeli”ni satış fiyatlarına dahil etmeye başladı. “Montaj dahil fiyat” uygulamasını ilk kez CNR Avrasya Boat Show’da başlattıklarını belirten Suzuki Türkiye Genel Müdürü Ümit Karaarslan, “Söz konusu montaj işçilik bedeli dahil avantajını müşterilerimize sunarak hem çok ekonomik bir fayda sağlamış hem de Suzuki deniz motorlarının montajının Suzuki yetkili servisleri tarafından yapılarak müşterilerimizin denizde daha güvenli ve sorunsuz seyir yapılmasını sağlayacağız” dedi.

Boat Show’a Özel İndirimli Fiyatlar!

Öte yandan 3 Mart tarihine kadar devam edecek olan ve İstanbul Yeşilköy’de düzenlenen fuara özel indirimli fiyatlar ile deniz severlere önemli avantajlar sunduklarını vurgulayan Karaarslan, önümüzdeki dönem de avantajlı hizmetler ile deniz tutkunlarının yüzünü güldürmeye devam edeceklerinin altını çizdi. Geçtiğimiz hafta ziyarete açılan CNR Avrasya Boat Show’da yepyeni ürünleri ile yerini alan Suzuki Marin’in beğeni toplayan ürünlerinden biri de su sporları meraklıları ve amatör tekne sahiplerinin ilgisini çeken yeni üyesi DF 80A oldu. Türkiye’de ilk kez Boat Show’da ziyaretçilerin beğenisine sunulan 80 HP gücündeki DF 80A, sunmuş olduğu düşük yakıt tüketiminin yanı sıra düşük emisyon değerleriyle de çevreci bir model olarak dikkatleri üzerine çekti.SİTE İÇİ ARAMA

Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş ve onun altındaki markalar ile ona bağlı online portaller ile işbirliği yapılan markalara ait ürün ve hizmetler ile ilgili bülten, kampanya ve promosyonlara yönelik e-posta/SMS/ telefon almak istiyorum.