HABERLER

SUZUKİ TÜRKİYE, DIŞTAN TAKMALI DF20 A MODEL MOTOR SATIŞINDA DÜNYA İKİNCİSİ OLDU

İddialı dıştan takma motorlarından DF20 A ile Suzuki Türkiye, dünya genelinde satış sıralamasında ABD’nin ardından 2. oldu.

Suzuki Türkiye, teknolojinin ulaştığı en ileri seviyeyle yapılmış dizaynı ile dikkat çeken dıştan takmalı motor DF20 A modelinin dünya genelindeki satışında Amerika’nın ardından satış sıralamasında ikinci oldu. Çevre bilinci ve yakıt verimliliği ile öne çıkan bir model olarak, dilediğiniz anda denize açılabilecek bir dıştan takma deniz motoru deneyimi sunan DF20 A dünyanın ilk lean burn ve aküsüz yakıt enjeksiyon sistemiyle dizayn edilen dıştan takma motor özelliği taşıyor. Kolay ve hızlı marş yapma olanağı da sunan model ile daha temiz ve yakıtı verimli kullanan bir seyir keyfi sunuluyor.

Daha önceki modellere göre daha küçük ve hafif parçalardan oluşan tamamen yeni bir yakıt enjeksiyon sistemi ile tasarlanan DF20 A, Suzuki’nin onaylanmış Lean Burn yakıt kontrol teknolojisi tüm çalışma aralıklarında daha yüksek yakıt ekonomisi ve daha düşük emisyon değerleri sunuyor.SİTE İÇİ ARAMA

Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş ve onun altındaki markalar ile ona bağlı online portaller ile işbirliği yapılan markalara ait ürün ve hizmetler ile ilgili bülten, kampanya ve promosyonlara yönelik e-posta/SMS/ telefon almak istiyorum.