HABERLER

SUZUKİ TÜRKİYE, DIŞTAN TAKMALI DF20 A MODEL MOTOR SATIŞINDA DÜNYA İKİNCİSİ OLDU

İddialı dıştan takma motorlarından DF20 A ile Suzuki Türkiye, dünya genelinde satış sıralamasında ABD’nin ardından 2. oldu.

Suzuki Türkiye, teknolojinin ulaştığı en ileri seviyeyle yapılmış dizaynı ile dikkat çeken dıştan takmalı motor DF20 A modelinin dünya genelindeki satışında Amerika’nın ardından satış sıralamasında ikinci oldu. Çevre bilinci ve yakıt verimliliği ile öne çıkan bir model olarak, dilediğiniz anda denize açılabilecek bir dıştan takma deniz motoru deneyimi sunan DF20 A dünyanın ilk lean burn ve aküsüz yakıt enjeksiyon sistemiyle dizayn edilen dıştan takma motor özelliği taşıyor. Kolay ve hızlı marş yapma olanağı da sunan model ile daha temiz ve yakıtı verimli kullanan bir seyir keyfi sunuluyor.

Daha önceki modellere göre daha küçük ve hafif parçalardan oluşan tamamen yeni bir yakıt enjeksiyon sistemi ile tasarlanan DF20 A, Suzuki’nin onaylanmış Lean Burn yakıt kontrol teknolojisi tüm çalışma aralıklarında daha yüksek yakıt ekonomisi ve daha düşük emisyon değerleri sunuyor.SİTE İÇİ ARAMA

İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.